Viršu medus (krēmīgs), 430 g

Viršu medus (krēmīgs), 430 g

Medotava
10,00 €
AR PVN

 

Jo tumšāks medus, jo bagātāks ar olbaltumvielām, minerālvielām un vitamīniem. Šīs īpašības visvairāk piemīt viršu medum. Šo augu ziedēšanas laiks ir augusta un septembra mijā, tad biškopji ved bites uz īpaši izmeklētiem priežu siliem Latvijā.

 

Viršu medum ir atšķirīga - želejveidīga struktūra tādēļ to no vaska atdala īpašā spiedē. Tas arī ļoti lēni kristalizējas, tāpēcļ viegli lietojams vairākus mēnešus pēc ievākšanas. Tomēr pieredze rāda, ka viršu medus tiek ātri apēsts, iespējams, tādēļ, ka veicina apetīti. Kur viena karote, tur otra, trešā...

Domājams, ikviens ir sastapies ar medu, kas sacietējis tā, ka karoti var salocīt. Sacietēšana jeb kristalizēšanās ir viena no medus īpašībām. Atkarībā no nektāra veida, ko bites izmantojušas medus veidošanā, medus var sacietēt pat pāris nedēļu laikā.

 

Tomēr ir veids, kā saglabāt medu viegli lietojamu ilgi pēc medus iegūšanas. MEDOTAVAS krēmīgā medus struktūra radusies, to maisot pēc īpašas tehnoloģijas, nepievienojot papildvielas un nepakļaujot sildīšanai. Šādi ir saglabāta medus bioloģiskā aktivitāte, un tas vairs nesacietēs. MEDOTAVAS krēmīgajam medum ir maiga bet izteikta garša, to viegli ēst ar karoti vai smērēt uz maizes.

No reviews
Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Product added to compare.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu interneta veikala lietošanas pieredzi. 

Vairāk lasi Sīkdatņu politika