• -25%
Bišu vaska lukturis ar zīmi "Zalktis"
Bišu vaska lukturis ar zīmi "Zalktis"

Bišu vaska lukturis ar zīmi "Zalktis"

8,18 € 10,90 € -25%
AR PVN
Time left

 

Zalktis simbolizē gudrību un zintniecību, tas ir svēts dzīvnieks, kam pieejama visa gudrība. Zalkša zīme bieži ir sastopama sieviešu apģērbos un uz pirts lietām. Zalkša zīmei ir saistība ar veļiem un veļu pasauli, rakstos uz svētakmeņiem tā atrodama, kā pazemes simbols.

 

Vaska lukturis ir brīnišķīgs gan dienas gaismā, gan krēslā. Gaismā tas ir dizaina priekšmets, bet krēslā aizdegts lukturis dod ļoti maigu gaismu un smaržu. Atšķirībā no sveces, vaska luktura izstarotā gaisma ir daudz maigāka, jo nav redzama pati liesma. Liesmai izgaismojoties luktura vaska sieniņās, spīd viss vaska lukturis un spilgtāka gaisma pa luktura griezumiem ataino tos uz tuvākās sienas.

 

Bišu vaska lukturis piepildīs telpu ar gaismu un tīkamu, dabīgu aromātu. Vaska smarža būs jūtama pat tad, ja lietosiet lukturī cita materiāla tējas sveces. Lukturis smaržos daudz spēcīgāk brīdī, kad tajā degs svece. Lai iegūtu pilnīgi dabīgu smaržu, iesakām lietot Emīlijas bišu vaska tējas sveces.

 

Emīlijas Bišu Vaska lukturis patiešām ir izgatavots no tīra bišu vaska. No pirmajiem mēģinājumiem līdz gatavam produktam pagāja trīs gadi, kamēr iemācījāmies izgatavot vaska lukturi ar griezumiem, kādu Jūs to redzat šodien.

 

Bišu vaskam ir īpatnība, ka līdzīgi kā šokolāde, ilgstoši stāvot vēsumā tas “nosarmo”. To noteikti nevajag jaukt ar pelējumu, jo bišu vasks ir aniseptisks – bites taču tajā visu ziemu glabā savas barības rezerves ! Vaska “sarma” pazūd, kad vasks atkal sasilst līdz ~30⁰C. Bišu vaska lukturī var iededzināt sveci un tas sasilstot atkal kļūs dzidrs.

 

Ilgstoši (nedēļām un mēnešiem) stāvot saulainā vietā, bišu vasks balo. Ja vēlaties, lai Jūsu bišu vaska lukturis ilgāk saglabātos dzeltens, tad sākoties saulainam laikam varat to atkal ievietot kārbā un nolikt tumšā vietā, lai to aizdegtu, kad Jūs atkal to vēlēsieties.


 • Kastītē

  1 gab. vaska lukturis ar korķa pamatnīti svecei un 1 gab. tējas svece 18 x 40 mm

 • Luktura izmērs

  135 mm (+/-5 mm) diametrā

 • Kastītes izmērs

  140 x 140 x 140 mm

  Degšanas laiks

  ~3 stundas

No reviews
Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Product added to compare.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu interneta veikala lietošanas pieredzi. 

Vairāk lasi Sīkdatņu politika