Liepu medus, krēmīgs, 430 g

Liepu medus, krēmīgs, 430 g

8,00 €
AR PVN

 

Liepu medus ir allaž daudzināts, tomēr tas nemaz nav tik bieži sastopams. Lai arī vasarās liepas ir pilnos ziedos, bites ne vienmēr spēj ievākt nektāru no šiem kokiem – nelabvēlīgi laika apstākļi, ziedos neizdalās nektārs, netālu zied kas cits – bitēm pievilcīgāks vai ir kāds traucēklis.

 

Šim vasaras gardumam raksturīgs svaigs aromāts un mentola garša. Liepām piedēvēta ārstnieciska un nomierinoša iedarbība, tādēļ karote liepu medus ir tieši laikā, atvelkot elpu steidzīgajā ikdienā.

Domājams, ikviens ir sastapies ar medu, kas sacietējis tā, ka karoti var salocīt. Sacietēšana jeb kristalizēšanās ir viena no medus īpašībām. Atkarībā no nektāra veida, ko bites izmantojušas medus veidošanā, medus var sacietēt pat pāris nedēļu laikā.

 

Tomēr ir veids, kā saglabāt medu viegli lietojamu ilgi pēc medus iegūšanas. MEDOTAVAS krēmīgā medus struktūra radusies, to maisot pēc īpašas tehnoloģijas, nepievienojot papildvielas un nepakļaujot sildīšanai. Šādi ir saglabāta medus bioloģiskā aktivitāte, un tas vairs nesacietēs. MEDOTAVAS krēmīgajam medum ir maiga bet izteikta garša, to viegli ēst ar karoti vai smērēt uz maizes.

No reviews
Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Product added to compare.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu interneta veikala lietošanas pieredzi. 

Vairāk lasi Sīkdatņu politika